ashampoo_discount_and_deals

20170723

WinUtilities Pro Full Lifetime Key

WinUtilities Pro Full Lifetime Key lisans anahtari etkinlestirme kodu

WinUtilities Pro Full Lifetime Key Serial Lisans Anahtari Etkinlestirme Kodu lizenz serial

WinUtilities Pro, sistem performansınızı optimize etmek ve hızlandırmak için çeşitli ödüllü araç koleksiyonudur. Bu paket, kayıt defterini temizlemek, disklerinizdeki geçici dosyaları temizlemek, uygulamanızı ve internet tarayıcınızın geçmişini, önbellek ve çerezlerini silmek için yardımcı programları içerir. Ayrıca, bilgisayarınızın performansını ve kararlılığını artırmak için disk sürücülerinizi ve kayıt defterinizi birleştirmenizi de sağlar. Dahili Başlangıç ​​Temizleyici, pencerelerle otomatik olarak yüklenen, çift dosyaları bulan, kırık kısayolları düzelten ve gereksiz yazılımları kaldıran başlangıç ​​programlarını kontrol etmenize izin verir. Daha fazla özellik, güvenli dosya silme, geri dönüşüm kutusu parçalama, bakım görevleri zamanlama ve dosya kurtarma içerir.

PC En Yüksek Performansı için Komple Çözüm
Basit bir kayıt defteri temizleyicisi veya disk temizleyicisi size gerçek performans artışı sağlayamaz. WinUtilities yeni bir PC çalıştırmak için PC'nizi garanti etmek için, disk temizleme ve dolandırmak, kayıt temizleme ve dolandırmak, sistem optimizasyonu, kısayol düzeltme, gizlilik süpürme, önemsiz dosyaları temizleme, disk optimizasyonu ve daha fazlasını bir araya getirir.
Hızlı ve Güçlü Windows Temizleme
Geri Dönüşüm Kutusu, Son Belgeler, Geçici dosyalar, Günlük dosyaları, Pano, DNS Önbellek, Hata Raporlama, Bellek Dökümleri, Atlama Listeleri'nde bulunan önemsiz dosyaları hızlı bir şekilde bulur ve siler. 
Tek tıklamayla PC sorunlarını temizleme ve düzeltme
Yerleşik 1-Tuşlu bakım özelliği, önemsiz dosyaları ve gereksiz kayıt defteri girdilerini temizlemenize, tek bir tıklamayla bilgisayarınızın sistem performansını artırmak için PC sorunlarını taramanıza ve onarmanıza olanak tanır. 
PC Performansını Artırır
İşiniz veya oyununuz için daha iyi bir bilgisayar performansı. Size yeni bilgisayar duygusu verir. 
Daha Basit ve Daha Kolay Kullanım
Bilgisayar uzmanı olmak ya da bilgisayar hakkında fazla bilgiye sahip olmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken onu yüklemek ve birkaç tıklama yeni PC hissinin tadını çıkarmanızı sağlayacak.
Diğer Kullanıcılar tarafından kanıtlanmış
WinUtilities, Bakım ve Optimizasyon kategorisinde en çok indirilen 5 yazılımdır ve dünya çapında 10 milyondan fazla kullanıcısı vardır.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Registration Name: Giveawayoftheday
Registration Code: WYMWDMM34D8276C93DF472FXWCG7LxJJbpOI9eNQZjSEuiNCKhsGOLIFETIME

-----------------------------------------------------------------------------------------


ADS ashampoo_discount_and_deals

No comments:

Post a Comment